plán

 

18.5.  Miniliga Č.Budějovice  areál Složiště V hluboké cestě 2288 sraz v 10.20hod.

 mužstva - Dynamo , Táborsko , FAC Wien , FC Buchelberg

 sestava  - Táborský , Budín , Plavec , Šinágl , Laňka , Schneider , Zelenka , Frank , Garlík , Soběslav , Lantora 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

 

19.5. M.U. okres Příbram venku Nová Ves pod Pleší sraz v 10.00hod.


sestava - Bezouška , Kocán , Lantora , Šich , Voroš , Ngo , Štástka , Laňka 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

24.-26.5.  ONDRÁŠOVKA
 

Vysoké Mýto  Sportovní 224   566 01
ODJEZD pátek 24.5. od ?

CENA ZA UBYTOVÁNÍ HRÁČ- 1100KČ
skupina A. - 1FK PŘÍBRAM , SPARTA PRAHA , SIGMA OLOMOUC , SK PROSTĚJOV , FC PÍSEK , SK HLUČÍN
  
SESTAVA   - Bezouška , Laňka , Ngo , Lantora , Soběslav , Frank , Šinágl , Kocán , Garlík , Lesák , Plavec 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

7.- 9.6.  NĚMECKO
hotel: zaplacení hotelu do 17.5.cena cca.100EUR/osoba    4**** Leonardo Hotel M‘gladbach from 07th to 09th June 2019, Speicker Straße 49, 41061 Mönchengladbach
snídaně - v ceně na hotelu
oběd     -  5.50/os/den/teply obed a napoj , povinny odber hraci a treneri, nelze pro rodice

SESTAVA  - Trenér , Bezouška + 2  , Ngo + 1 , Lantora + 1  , Soběslav + 1 , Frank +2 , Šinágl + 1 , Garlík + 1 , Plavec + 1 , Šťástka + 1 , Šich + 1 , Zelenka + 1 , Schneider + 1 ,  celkem - 27x

Ratingen Sohlstattenstrasse , 40843  SKUPINA 6  -
1fk Příbram , Bavorská fotbalová akademie , TSV Weis , SC  Karlsruher , SC Leverkusen , FC Janov (Itálie)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
15.-16.6.  TŘEBÍČ
1x20min.  , 5 + 1
skupina C -  BOHEMIANS PRAHA 1905 ,  FK ÚSTÍ NAD LABEM ,  FC TEMPO PRAHA 2 , 1.FK PŘÍBRAM , FC TEMPO PRAHA 1  , HFK TŘEBÍČ

SESTAVA - Táborský , Laňka , Kocán , Zelenka , Schneider , Budín , Šich , Zeybek , ? , ? , ?

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 17.8.2019 
Turnaj - Memorial Miroslava Šafaříka - Říčany u Prahy

týmy - Sparta Praha , Slavie Praha , Baník Sokolov , Dynamo Č.Budějovice , Mladá Boleslav , Viktoria Plzeň

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

26.-27.10.2019
Turnaj - Spořice u Chomutova 5 + 1 tráva

Sportovní hala Spořice , U Koupaliště 545
cana za ubytování 700kč /os.(ubytování s plnou penzí)